Informujemy, że w dniach 9-11 czerwca br. będą prowadzone prace związane z wymianą poziomej instalacji wodnej.
Prace rozpoczną się 9 czerwca br. o godzinie 7.00. W związku z ich realizacją koniecznością będzie wyłączenie wody w godzinach 7-16 w w/w dniach.
Prosimy zatem o wcześniejsze zaopatrzenie się w wodę. Poza godzinami pracy ekipy woda będzie włączona.
Prosimy o wyrozumiałość a za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami przepraszamy.

